BlooDRaiN

"Si Vis Pacem Para Bellum" Jesteśmy tu by zawładnąć Cabalem xD "Veni Vidi Vici" I nie poddamy się bez walki "Iacta Alea Est"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-22 19:20:13

Edii

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 14
Punktów :   

Buildy

Tutaj bardziej doswiadczeni graczem ogą podzielić sie sowimi doświadczeniami z nieco słabszymi graczami tworac lub kopiując jakiegoś builda mniej wiecej jak poprowadzic chara:).

Offline

 

#2 2008-04-01 14:34:45

Zacnie

Maniak Naruto (Boss)

840985
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 104
Punktów :   

Re: Buildy

Wiec ja sie wypowiem o postaci znanej jako FB xD jest to postac ktora musi skillowac i magie i miecz a staty do 70lvl zgodnie z grouth a pozniej wszystko na rowno np do katany potrzeba dla FB dexa do orba inta a do reszty seta trzeba all a w szczegolnosci str  mam nadzieje ze komus sie to przyda i jak sa jakies pytania to pytac mnie w grze albo nawet gg(840985)

troche offtop ale pain plz zmien styl forum (tlo) bo to jest do dupy xD a i pytanie czy mogl bym byc modem znam sie troche na forum bo sam robilem z kolega (w wiekszosci ja) wiec mam doswiadczenie albo jak by jakies problemy byly dla was z forum to napisac co sie dzieje i dac na jakis czas admina ja to zalatwie xD


http://img50.imageshack.us/img50/5703/22b27acfb43fe0fullei5.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.humanijapko.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.klasa2c.pun.pl www.dragonpbfball.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl